HAKKIMIZDA

1977 yılında kurulmuş olup 40 senelik deneyimlerimizle sporculara yönelik besin destekleri ve performans artırıcılar üretiyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne dek sürekli ürünlerimizi geliştirerek şu an dünya'nın 36 ülkesine ulaştık.
1997 yılından bügüne dek hala aynı hedefi takip ediyoruz.Tüketicilerin hedeflerine ulaşmaları için en iyi desteği sağlamak istiyoruz.Piyasanın lideri olarak farklı disiplinlerden en iyi yetenekleri ürünlerimizle donatmayı başardık.
Önde gelen spor kurumları,üniversiteler ve dünya standartlarında kabul edilmiş profesyonel sporcular ile ortaklıklar geliştirerek birlikte çalışmalar yapıyoruz.Bizi diğer üreticilerden ayıran temel fark ise tüm ürünlerimizin bilimsel olarak geliştirilmiş olmasıdır. Tüm MULTIPOWER uzmanlarımız tutkulu sporculardır ve ürünlerimizin göstermiş olduğu performans yıllarca kanıtlanmıştır.
KALİTE

Spor gıdası ve takviye edici gıdalarda kalite güvence sistemlerinin gerekliliği açıktır. MULTIPOWER® olarak amacımız ürünlerimizde her zaman en yüksek kaliteyi yüksek standartlar ışığında sağlamaktır. Ar-Ge departmanımız Hamburg’daki şirket merkezinde olup, üretim tesislerimiz de şirket merkezinin çok yakınında bulunmaktadır. Ürün geliştirme ve üretim arasındaki bu önemli bağlantı daha kaliteli, yüksek performanslı ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde büyük rol oynamaktadır.
Üretimde Yenilik: Firma kurucularımız 30 yıl önce, yenilikçi ürünler için bilgi ve teknoloji yatırımları gerekliliğini görmüşler, ürünlerimizi sürekli geliştirmek için, Almanya'daki üretim tesislerimiz çok modern ve yüksek standartlarda inşa edilmiştir.
Kalite Kontrolü: Üretimde kalite kontrolünün her kademesi önemli bir bileşendir. Farklı kimyasal ve mikro biyolojik işlemlerle çeşitli kalite kontrolleri yapılmakta, yabancı cisim tespiti ve bir standart olarak işletme Hijyeni sürekli takip edilmektedir. Kullanılan ham maddeler, üretilen mamuller ve nihai paketlemeler detaylı ve dikkatli bir şekilde incelenir.
TARİHİMİZ

MULTIPOWER'ın Tarihi: Başlangıçta,'Formula 90'gibi saf proteinli bir ürün oluşturur,ama kısa zaman sonra mineral ve vitaminler eklenir ve çeşitli tatlar geliştirilir.
1980 yılında Almanya'daki gıda imalat ve kalite kontrol tesisleri satın alınır. Şirketin ilk markası'Multikraft' ve 'Multaben'1984'de piyasaya çıkar. 1988'de 'Multikraft' Markası 'MULTIPOWER'olarak yeniden adlandırılır. Ve MULTIPOWER Markası doğmuş olur.
Multipower,vücut geliştirme sporuna ek olarak fizik,kondisyon,fitness trendiyle birlikte bu tüketiciyi grubuna'da hizmet edecek şekilde ürünlerini geliştirdi. MULTIPOWER,bugün 36 ülkede satış ile Avrupa'nın önde gelen spor ve takviye edici gıda markası ve üreticisidir.